BHL. PERGALĖ PO RAMIŲ RUNGTYNIŲ

Savaitgalį startavusioje Baltijos rankinio lygoje pergalėmis galėjo džiaugtis du iš trijų Lietuvos klubų. Klaipėdos „Dragūnas“ šeštadienį namie 30:18 įveikė estų „Kehra/Horizon“ ekipą, o VHC „Šviesos“ ir „Granito – Kario“ pirmąją šio sezono akistatą Kaune laimėjo vilniečiai 30:26.
Šį sezoną mūsų koamnda su „Granitu – Kariu“ susitiks ne tik Lietuvos ir Baltijos lygose, bet ir EHF Iššūkio taurės varžybose. Pirmoji šių komandų akistata įvykusi sekmadienį Kauno sporto halėje ramiose rungtynėse baigėsi VHC „Šviesos“ pergale 30:26 (14:13).
„Vyrai labai laikėsi žaidybinės drausmės. Specialiai ruošėmės prieš kauniečius. Modeliavome žaidimą. Tam skyrėme dvi treniruotes. Ir praktiškai vyrai viską išpildė, ko mes norėjome. Buvo geras kovingumas. Ir rungtynes laimėjome dėka labai gero puolimo. Gynyboje vis tik buvo klaidų. Labai galingai sužaidė Karolis Antanavičius, Valdas Drabavičius, Karolis Antonovičius ir Šarūnas Ugianskis. Rungtynės buvo gan ramios. Abi komandos nedavė stipraus žaidimo. „Granitas“ nerungtyniavo be jiems būdingo grubaus žaidimo.  Matėsi, kad nelabai siekė pergalės. Objektyviai šiose rungtynėse mūsų komanda buvo stipresnė.“ – mūsų komandos treneris Antanas Taraskevičius.
„Granito-Kario“ komandai įvarčius pelnė: Modestas Štarolis – 9(3), Paulius Šarkauskas – 5, Tadas Bučinskas, Karolis Grigas ir Manvydas Lazauskas – po 3 įv., Karolis Dambrauskas – 2, Paulius Zėringis – 1 įv.
Mūsų komandai įvarčius pelnė: Karolis Antanavičius – 10, Valdas Drabavičius – 6(1), Šarūnas Ugianskis – 5, Karolis Antonovičius – 3, Jovydas Jurašius ir Tadas Rasakevičius – po 2 įv., Airijus Čypas ir Artūras Švilpa – po 1 įv.