LRL seziną baigiame sidabrinėje vietoje
Trečiose Lietuvos rankinio lygos finalo rungtynėse Vilniaus VHC „Šviesa“ išvykoje po atkaklios kovos 32:40 nusileido Klaipėdos „Dragūno“ ekipai. Nors mūsiškiai ne kartą buvo priartėję prie varžovų ir demonstravo charakterį, deja, bet pergalę šventė aikštės šeimininkai.
Rungtynių pradžia „Šviesai“ nebuvo lengva – klaipėdiečiai greitai susikrovė kelių įvarčių pranašumą. Vis dėlto vilniečiai nepasidavė ir, vedami Mato Aukštikalnio bei Šarūno Ugianskio, pamažu mažino atsilikimą. Pirmojo kėlinio viduryje pavyko stabilizuoti žaidimą, tačiau šeimininkai prieš pertrauką išlaikė iniciatyvą ir į rūbinę išėjo pirmaudami 20:17.
Po pertraukos „Šviesa“ dar bandė perlaužti rungtynių eigą. Tikslius metimus vieną po kito realizavo Vladislav Korzhuk, Matas Aukštikalnis, Rapolas Valadka ir Šarūnas Ugianskis, o skirtumas buvo sumažėjęs iki dviejų įvarčių. Tačiau lemiamomis akimirkomis „Dragūnas“ surado atsakymų puolime ir vėl nutolo saugesniu atstumu. Nepaisant vilniečių pastangų, rungtynių pabaigoje šeimininkai išlaikė kontrolę ir įtvirtino pergalę.
Rezultatyviausiai mūsų komandos gretose rungtyniavo Vladislav Korzhuk, pelnęs 7 įvarčius. Po 6 kartus pasižymėjo Matas Aukštikalnis ir Šarūnas Ugianskis, o po 3 įvarčius pridėjo Alanas Bogdiunas bei Tadas Rasakevičius.
Apie paskutiniąsias LRL sezono rungtynes ir visą sezoną kalbėjomės su mūsų komandos treneriu Gintaru Cibulskiu.



